Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

سایت شرکتی چیست؟

شرکت ها و کارخانه ها برای افزایش برند سازی کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایت های شرکتی میکند. در این گونه وبسایت ها معمولاً صفحاتی برای معرفی انواع محصولات، بروشور ها، تاریخچه تاسیس شرکت، راه های تماس، راهنمایی برای اخذ نمایندگی و … وجود دارد. به نوعی یک بروشور آنلاین برای کارخانه یا شرکت به حساب می آید.

امروزه با افزایش سرسام آور هزینه های تبلیغات محیطی، بسیاری از شرکت ها به تبلیغات در بستر اینترنت روی آوردند. زیرا با هزینه بسیار کمتری نسبت به هزینه های تبلیغاتی محیطی،‌بهره وری بسیار بیشتری را بدست می آورند. مهمترین تفاوت بین تبلیغات محیطی و تبلیغات در بستر اینترنت شاید این باشد که عموم مخاطبانی که وارد وبسایت شما میشوند علاقه مند به حوزه کسب و کار مربوطه هستند. این عامل مهم، درصد تبدیل مخاطب به مشتری را بسیار افزایش می دهد.

هدف از یک وب سایت تجاری مبتنی بر خدمات ، ترغیب بازدید کنندگان وب سایت به استفاده از خدمات ان شرکت است.

این کار با معرفی شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات حرفه ای ، قابل اعتماد و با تجربه در بازار هدف انجام می شود.

بازدید کنندگان با بررسی وب سایت های مختلف قبل از برقراری هرگونه تماس تلفنی در تلاشند  بهترین شرکتی را پیدا کنند که نیازهای خاص آنها را برآورده کند. آنها در تلاشند تا مشخص کنند که:

شرکت شما چقدر متخصص و حرفه ای است

کیفیت کاری که دریافت خواهند کرد در چه جایگاهی خواهد بود

آیا ارائه دهنده خدمات شهرت خوبی دارد

این شرکت چه مدت سابقه دارد.

با ارائه اطلاعات و مقالات مختلف، نمونه کار های قابل مشاهده از کار شما ، فیلم ها ، توصیفات مشتری و غیره به بازدید کنندگان کمک می شود که به خدمات شرکت شما اعتماد کنند.

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ بپرسید!!
سلام دوست عزیز
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟
با ما در واتساپ در ارتباط باشید.