Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

انواع وب سایت های شخصی

بسیاری از افراد دارای تخصص های خاصی در حوزه های مختلفی هستند. امروزه متخصصان با طراحی وب سایت های شخصی می‌توانند خود را پرزنت کنند. و درآمد خود را از طریق معرفی در وبسایت ها چندین برابر افزایش دهند. متخصص ها علاوه بر انجام پروژه های تخصصی میتوانند اقدام به آموزش در این حوزه کنند. به صورت فیلم های آموزشی، دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی می توانند درآمد خود را به طور قابل توجهی افزایش دهند.

  •   وب سایت های آموزشی

برخی از وب سایت ها وجود دارند که  فقط در حوزه آموزشی فعالیت می کنند. این گونه سایت ها می توانند، توسط یک شرکت یا گروه به فعالیت ادامه دهد. یا آنکه وبسایت مربوطه به نوعی باشد که افراد مختلف بتوانند در حوزه تخصصی خاص به تولید محتوا بپردازند و دانش خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند.

  • وب سایت اشتراک گذاری عکس

سایت های مختص عکس نیز بیشمار است که می توانید در آن  عکس های خود را به اشتراک بگذارید از جمله پینترست و دریبل پینترست سایت های عمومی است و دریبل مخصوص نقاشان و گرافیست هاست  که به صورت حرفه ای کار می کنند.

  •  وب سایت اشتراک گذاری فیلم

سایت های بیشماری در حوزه ی اشتراک گذاری فیلم وجود دارد .نمونه های خارجی آن یوتویوپ و نمونه داخلی آن آپارات و فیلیمو می باشد.

در سایت یوتیوب شما می توانید اقدام به تولید فیلم‌هایی کنید. اگر این فیلمها مخاطبان زیادی را جذب کند. بابت هر تماشا کردن ویدیوی شما توسط مخاطبان، مبلغی به حساب شما واریز می شود. به این معنی که امروزه افرادی تنها با تولید فیلم و اشتراک گذاری آنها در یوتیوب درآمدزایی می کنند. به آنها اصطلاحا یوتیوبر می گویند.

  •  وبلاگ ها

نوعی از وب سایت ها هستند  که این امکان را می دهند به صورت رایگان امکانی شبیه به یک وب سایت را داشته باشید. خاطر نشان باید کرد وب سایت با وبلاگ متفاوت است و قابل قیاس باهم نیستند معمولاً در این وبلاگ ها افراد خاطرات، روزمرگی ها  و … را می نویسندو وبلاگ نویسانی هستند که درآمد خوب ازین طریق به دست می آورند. می توان گفت که وبلاگ های شخصی یک ژورنال آنلاین هستند که می توانند مخاطبین خود را پایدار نگه دارند.

  •  وب سایت های دایرکتوری 

این گونه سایت ها بیشتر شبیه نقشه ی گنج هستند از طریق این وب سایتها می توان  مشاغل، کسب و کارها، آدرس ها، تلفن ها و … به صورت حروف الفبا و یا یصورت دسته بندی شده، را جستجو و پیدا کرد.. میتوان با انتخاب موقیعت جغرافیایی مکانی که به دنبال آن هستید از جمله آدرس، شماره تلفن و موارد مورد نیاز مربوط به آن مکان را بدست بیاورید.

  • وب سایت شبکه های اجتماعی

این گونه وب سایت ها برای به اشتراک گذاری عکس ها، ویدئو ها، افکار و مطالب افراد با دوستان و دیگران کاربرد دارند. ویژگی که دارند این است که  برای مطالبی که دیگران به اشتراک گذاشته اند، می توانند پیغام، لایک و … بگذارند. سایت هایی نظیر فیس بوک، توئیتر  و … از این دست وب سایت ها هستند.

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ بپرسید!!
سلام دوست عزیز
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟
با ما در واتساپ در ارتباط باشید.